FA

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش پارس توچال، با تمرکز بر سه محور سرعت، دقت، کیفیت، اطمینان بخش خرید مشتریان است.
 

ادامه مطلب
 
با گسترش روز افزون استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایشی مستقل در منازل به ویژه داکت اسپلیت ها با تکنولوژی پیشرفته و جدید،ایجاد یک واحد خدمات پس از فروش کار آمد در زمینه خدمات رسانی و تامین خاطر مصرف کنندگان و همچنین حمایت و ایجاد یک فرهنگ مصرف بهینه از این دستگاه، یک نیاز ضروری و قطعی برای جامعه امروز می باشد.
شركت مهندسي پارس توچال با سابقه درخشان خود در زمینه خدمات پس از فروش و پشتیبانی سیستم های گرمایشی و سرمایشی و تهویه مطبوع فعالیت داشته و همواره با ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای هفته در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت از شرکت های دیگر پیشی گرفته و در این زمینه در صدر گروه های فنی قرار دارد.
 
آنچه که پارس توچال را از دیگر شرکت های خدماتی متمایز می سازد موارد زیر است :
 
- تخصص و سرعت عمل تکنسین های آموزش دیده آن در تشخیص
- انضباط کاری
- کاهش هزینه تعمیرات و نگهداری
- نصب و راه اندازی سیستم های گرمایشی و سرمایشی
 
شرکت پارس توچال ارائه کننده محصولات ریم آمریکا،جهت آسودگی خاطر مصرف کنندگان گرامی و به منظور ایجاد رفاه، آرامش و اطمینان بیشتر، اقدام به ارائه مجموعه کاملی از خدمات کارشناسی فنی و ویژه بعد از نصب، راهنمایی مشتریان جهت استفاده صحیح و بهینه، سرویس های دوره ای ،کالیبره کردن قطعات اصلی و حساس، خدمات در دوران گارانتی و همچنین دوران غیر گارانتی ،ارائه قطعات اصلی و مطمئن و تعمیرات تخصصی و بازرسی های ادواری نموده است. ارتباط مستمر و دایمی با مصرف کنندگان (پس از ارائه خدمات از طرف شرکت) و دریافت نقطه نظرات مصرف کنندگان هسته اصلی خدمات پس از فروش شرکت پارس توچال می باشد.
خدمات پس از فروش محصولات ریم هم اکنون از مراکر خدمات سراسر کشور، مستقر در تهران ساماندهی و توسط دفاتر خدماتی در کل کشور ارائه می گردد. لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل در محصولات ریم،  با شماره امداد مشتریان شرکت پارس توچال تماس بگیرید. 
تیم های سرویس ما در کمتر از ۴۸ ساعت به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد
 
 
  • 1508