FA

درباره پارس توچال

درباره پارس توچال

درباره پارس توچال

شرکت ماندگار انرژی پارس توچال به پشتوانه بیش از دو دهه فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی ، مشاوره ، نصب و راه اندازی تجهیزات تهویه مطبوع ، همکاری خود را با شرکت های معتبر امریکایی اروپایی به منظور ارتقاء سطح کیفیت این صنعت بواسطه ارائه محصولات با کیفیت آغاز نموده است.

دپارتمان فنی و مهندسی شرکت با بهره گیری از مهندسین و متخصصین آموزش دیده و مجرب، توانایی و آمادگی ارائه هر گونه همکاری و مشاوره تخصصی در زمینه محاسبات و انتخاب بهترین و برترین تجهیزات متناسب با الزامات پروژه طراحی و اجرا را دارد.

شرکت پارس توچال به عنوان ارائه کننده محصولات کمپانی Rheem امریکا همواره سعی در ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان از جمله نظارت عالیه، سرویس و نگهداری و خدمات پس از فروش در سریعترین زمان و با بهترین شرایط به منظور جلب رضایت مشتریان خود نموده است. با توجه به اعتبار و ارزش این محصول و همچنین با تلاش‌های بی‌وقفه متخصصان، توانسته‌ایم در کوتاه مدت نام خود و این برند آمریکایی را در ایران پرآوازه نماییم و بر این باوریم که خدمات فنی و تخصصی ما در خصوص سیستم های تهویه مطبوع، ما را از دیگر همکاران فعال در این بخش متمایز می‌نماید

ما مفتخریم که طی سالیان گذشته بیش از 1000پروژه در میهن عزیزمان از دریای خزر تا خلیج همیشگی فارس اعم از صنعتی، مسکونی، تجاری (هتل ها، مراکز خرید تجاری و تفریحی) افزون بر 50 هزار تن تبرید در قالب سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت بوده را اجرا و به اتمام رساند.

همچنین این شركت به منظور سهولت دسترسی خریداران عزیز به اطلاعات مورد نیاز و ارائه خدمات پس از فروش در شهرستان ها دارای شبكه فروش گسترده به صورت دفتر رسمی نمایندگی می ‏باشد.

لازم به ذكر است تمامی دستگاه‏ های تامین شده توسط این شركت دارای تعهد تامین خدمات و پشتیبانی به مدت 10 سال می ‏باشند و به همین منظور مراكز خدمات پس از فروش این شركت با كادر مجرب و مجهز ،نصب و راه ‏اندازی دستگاه ‏های تامین شده توسط شركت در هر نقطه از كشور را به عهده دارد